2023-09-14

Fauna Jeziora Sarbskiego

Każdy dzień spędzony w naszych domkach letniskowych SEA2 nad jeziorem Sarbskim, to jak podróż do świata przyrody. Położone blisko Łeby, otoczone malowniczym krajobrazem, te wyjątkowe domki oferują okazję do zetknięcia się z lokalną przyrodą i zwierzętami w ich naturalnym otoczeniu.

Jezioro Sarbsko jest oazą dla różnorodnych gatunków zwierząt, co sprawia, że pobyt tutaj jest nie tylko relaksem, ale także spotkaniem z dziką przyrodą. Zobaczyć można czaplę, łabędzie czy kaczki. Wieczorami i nocą przelatują blisko domków nietoperze. Na naszych dużych tarasach przy domkach, potrafią pojawić się żabki czy ślimaki. W wodach jeziora spotkać można m.in. szczupaka, sandacza, okonia, kozę, leszcza, płoć czy węgorza.

W pobliskich lasach, do których z domków jest 5 minut spaceru, spotkać można sarny, wiewiórki, lisy oraz rzadkie okazy ptaków.

Widok na Jezioro

Nie ma lepszego sposobu na obcowanie z przyrodą niż z widokiem na jezioro prosto z okna swojego domku. Nasze domki z antresolą pozwalają Ci delektować się pięknem jeziora zarówno z salonu, jak i z sypialni. Każdy zachód słońca można podziwiać z kanapy w salonie czy na tarasie.

Nasze domki koło Łeby to idealne miejsce, by zbliżyć się do natury i wypocząć w komfortowych warunkach.

Fauna Jeziora SarbskiegoFauna Jeziora Sarbskiego
Ocena strony: (-/5), głosów: 0

Podobne artykuły:

Jezioro Sarbsko jest wkomponowane w malownicze tereny Łeby, kusi swoim spokojem i urokiem. Jednak to nie tylko relaksujące widoki i przytulne domki letniskowe SEA2 sprawiają, że wakacje nad tym jeziorem to wyjątkowe doświadczenie. Wynajmując nasz domek, możesz bezpłatnie korzystać z deski SUP, kajaków i roweru wodnego.

Deska SUP na Jeziorze Sarbskim

Jezioro Sarbskie, otoczone malowniczymi terenami Łeby, jest doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym sportowcem wodnym, to miejsce ma wiele do zaoferowania.

Sporty wodne na jeziorze Sarbsko